2013 m. birželio 11 d., antradienis

Prasideda :)

Sveiki, šiek tiek užtrukau.
Kartais laiko trūksta, kartais norisi šiek tiek pailsėti, kartais išsikvepi, bet po kiek laiko ir vėl įsisuki į rutiną...

Na ką, prasideda pats smagumas :) Kiekvieną rytą vis daugiau ir daugiau žiedų ... Prisiskyniau ir parsinešiau namo, nėra čia ko lauke visam grožiui būt.

Bordinis bijūnas "Anna Zahler", lelija "Eyeliner", pentinius iš "Jonsons" sėklų ir papūginis bijūnas. Pastarojo pavadinimo nežinau, tad praminiau taip dėl papūginėms tulpėms būdingų žiedlapių - labai jau didelis panašumas.


Papūginis bijūnas įsodintas užpraeitą rudenį, jau praeitais metais puikiai žydėjo. Šiemet žiedynstiebių tiek pat, tačiau visi žydi, o vienas net trimis žiedais. Tikrai nuostabus ir produktyvus bijūnas. Nuo lietaus žiedai nenusvyra, visą laiką statūs. Pats ankstyviausias. Kvepia.

Šis pentinius iš Jonsons sėklų kol kas labai sveikas, kiek tamsesniais nei likusieji lapais ir tamsiai violetiniais žiedais su balta akute. Kažkur skaičiau, kad norint, jog pentiniai vazoje būtų išsitiesę, reiktų prieš merkiant į ją, apversti aukštyn kojom ir pripildyti tuščiavidurius kotus vandens.

Bijūnas "Anna Zahler" labai labai išvaizdus, be to ankstyvas bijūnas. Krūmas labai dailus, aukštas. Nuo lietaus žiedynai nusvyra, bet "numetus svorį" ir vėl džiugina puošniais, plačiai atmerktais bordiniais žiedais. Kvepia.

Lilium "Eyeliner" pražydo vazone, todėl šiek tiek anksčiau nei įprastai turėtų. Tiesa, neturi šiam pavadinimui būdingų taškelių - tik apvadėlius aplink žiedlapius. Pradžioje pamaniau, kad tai lilium "Royal Fantasy", kad sumaišiau korteles, bet žiedo išorinėje pusėje yra rausvai žalsva vertikali juostelė, kuri lelijai suteikia simpatiškumo :) ir šiai lelijai būdingo bruožo. Labai kvepia.

Pastebėjau, jog bijūnų ir lelijų derinys puokštei puikus, jei norima prabangos įspūdžio. Šis derinys turėtų išsilaikyti bent dvi savaites, jei prie tik ką išsiskleidusio bent vieno iš kelių lelijos žiedų pridėsime bijūnų pumpurus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą