2012 m. lapkričio 17 d., šeštadienis

Skaitiniai

Vieni paskutiniųjų mano knygų pirkinių Agatos Kristi (Agatha Christie) detektyvai ir, žinoma, apie daržus.Man pasisekė - šią knygą gavau kone dovanų - tik už 10,- litų. Kadangi bendra pirkinių suma viršijo 100,-litų :-), todėl leido pasirinkti iš siūlomų ale dovanų. Šios knygos labai norėjau jau praeitais metais, bet negavau, o šiais - še tau kad nori ir dar už tokią kainą.

Galiu pasigirti, jog su pora šios knygos bendraautorių teko keliauti po Prancūziją. Tai Valerija Baronienė ir Arvydas Rutkauskas - puikūs žmonės ir savo srities profesionalai.

Na, neperdedant ji man pasirodė labai informatyvi ir, kaip čia išsireiškus..., turininga. Plačiai apie viską ar bent po truputį, nuo dirvožemio sudėties iki prieskoninių augalų ir vaistažolių darželio. Su enciklopediniu medžių, krūmų ir gėlių žinynu. Manau ji verta atrasti savo vietą kiekvieno sodininko bibliotekoje.

*  *  *
Jau kokios mielos man senovinio tipo knygos, negaliu net apsakyti. :-D Tarsi iš skrynios ištrauktos.

Šią "suvalgiau" per vieną rytmetį dar bedrįbsant lovoje. Labai lengvas ir suprantamas turinys prašyte prašosi versti vis sekantį ir sekantį puslapį. Man patinka, kai paprasti ir racionalūs sprendimai, pvz. kaip pririšta prie juosmens kėdutė, palengvinanti braškių skynimą, iš vaizduotės persikelia į realybę, tuo priversdama nusišypsoti :-) 

Arba jau, rodos, tiek informacijos gauname iš įvairiausių leidinių, tokie mokyti esame, o pvz. kaip teisingai valgomuosius žinius gliaudyti niekur nemačiau, o šioje knygoje yra net su pieštine demonstaracija. Na ir žinoma, daug kitų neregėtų, negirdėtų patarimų ir patarimėlių. Tikrai labai įdomi, verta įsigyti.

Kaip tik šiuo metu didelės nuolaidos kai kuriuose knygynuose.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą